KONST / Litografier / Färglitografi 13872113
nr 1387 2113
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 261/360, Cafébord, 39x29, yttermått inklusive ram: 60x49 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:35:11
100 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)